Neprehliadnite

Prenájom bagrov
4. generácia výkonného minirýpadla

AKCIE A NOVINKY
MINIBAGRE (MINIRÝPADLÁ) KUBOTA

   24. 03. 2015
Firma I & B s.r.o. rozšírila strojový park o minirýpadlo Kubota U35-3

Firma I & B s.r.o. zo Sebechlieb (majiteľ kolesového nakladača Kubota R420 s podpkopom)  rozšírila v auguste svoj strojový park o nové minirýpadlo Kubota U35-3. Tento 3,5-tonový minibager s nulovým presahom zadnej časti je vyvinutý na prácu v zúžených priestoroch. Vyniká excelentnou stabilitou, dokonale zladenou hydraulikou s motorom. Je to minirýpadlo s neobmedzenou flexibilitou. 

Veríme, že stroje značky Kubota budú ešte dlho slúžiť spokojnému majiteľovi. Prajeme veľa úspechov.   10. 07. 2014
Spokojný zákazník kúpil ďalšie minirýpadlo Kubota

Žilinskej firme BALAŽKO - Drobné prevádzky pribudlo v máji nové minirýpadlo japonskej značky Kubota. Po spokojnosti s kúpou prvého minirýpadla Kubota KX71-3 s hmotnosťou 2,8t, ktoré majú od júla 2011, sa rozhodli pre kúpu ďalšieho minibagra rovnakej značky s označením KX101-3 a hmotnosťou 3,5t. Obidve minirýpadlá budú pracovať okrem iného aj na modernizácii slovenských železníc. Pánovi Balážovi a jeho synom, ktorí s rýpadlami pracujú, prajeme veľa úspechov.Spokojný zákazník kúpil ďalšie minirýpadlo Kubota - Ilustračný obrázok
Spokojný zákazník kúpil ďalšie minirýpadlo Kubota - Ilustračný obrázok
   04. 07. 2014
Minirýpadlo Kubota rozšírilo strojový park

Stavebná firma K K STAVING s.r.o. z Rožňavy, rozšírila svoj strojový park o nové minirýpadlo Kubota KX71-3. Tento 2,8-tonový minibager vyniká veľmi dobrou stabilitou a dokonale zladenou hydraulikou s motorom. Je to minirýpadlo využiteľné pri všetkých zemných prácach, ako aj pomocných prácach pri výstavbe rodinných domov.

Veríme, že splní všetky očakávania nového majiteľa a prajeme veľa spoľahlivo odpracovaných hodín.Minirýpadlo Kubota rozšírilo strojový park - Ilustračný obrázok
Minirýpadlo Kubota rozšírilo strojový park - Ilustračný obrázok
Minirýpadlo Kubota rozšírilo strojový park - Ilustračný obrázok
   07. 01. 2014
Do Brezna pribudlo ďalšie minirýpadlo Kubota

Stavebná firma SCHWARZBACHER-STAV s.r.o. z Brezna, rozšírila svoj strojový park o nové minirýpadlo Kubota U55-4. Tento 5,4-tonový minibager s nulovým presahom zadnej časti je vyvinutý na prácu v zúžených priestoroch. Vyniká excelentnou stabilitou, dokonale zladenou hydraulikou s motorom, vďaka čomu disponuje obdivuhodnou rýpnou a zdvižnou silou. Je to minirýpadlo s neobmedzenou flexibilitou, využiteľné pri všetkých zemných prácach, ako aj pomocných prácach pri výstavbe rodinných domov.

Veríme, že splní všetky očakávania nového majiteľa a prajeme veľa spoľahlivo odpracovaných hodín.    10. 12. 2013
Minirýpadlo Kubota KX101-3

Minirýpadlo Kubota KX101-3 je určené práve pre Vás. Ako to myslíme? Jednoducho. Tento 3,5-tonový minibager je vďaka svojej spoľahlivosti, sile, hĺbkovému dosahu určený pre každého stavbára na Slovensku. Jednoducho povedané, spája v sebe japonskú precíznosť so silou dravého žraloka! V každom prípade Vám to môžeme a chceme dokázať. Záleží len na Vás, či nám necháte priestor. Neváhajte a kontaktujte našu nonstop linku 0901 700 600.

Tešíme sa na spoluprácu

Kolektív Norwit Slovakia spol. s r.o.   25. 11. 2013
Napísali ste nám - poďakovanie pre značku Kubota

Mailom sme dostali poďakovanie od zákazníka zo Žiaru nad Hronom, ktorý si od nás prenajal minirýpadlo Kubota KX61-3.

"Dňa 21. novembra 2013 som mal z Vašej pobočky v Bratislave zapožičaný bager Kubota KX61-3. Napriek tomu, že som ho potreboval iba na jeden deň, ochotne ste mi vyšli v ústrety. Nechcel som pre deň práce prevážať bager zo Žiaru nad Hronom do Bratislavy. Všetko ste v krátkom čase zariadili tak, že som bol maximálne spokojný. Samotná práca s bagrom KUBOTA bola pre mňa zážitkom. Pracoval som 7 rokov v Nemecku na veľkých aj malých bagroch rôznych značiek. Momentálne mám BOBCAT 319, ZEPPELIN ZR15 a SCHAEFF HR02. Asi sa s nimi rozlúčim a nahradím ich KUBOTOU KX018-4, ktorá by mojim požiadavkam asi najviac vyhovovala. Ďakujem Vám za ochotu vyhovieť aj malým zákazníkom. V Nitre na výstave som si vypočul teóriu o bagroch KUBOTA a teraz som mal možnosť presvedčiť sa, že to bola pravda. Ak budem mať väčšiu prácu, tak sa na Vás opäť rád obrátim. Prajem Vám úspechy v ďalšej práci a veľa spokojných zákazníkov."

    30. 10. 2013
Kubota KX018-4 - malé rýpadlo s veľkým výkonom

O sile a výkone minirýpadla Kubota KX018-4 sme presvedčili ďalšieho zákazníka. Toto 1,8-tonové rýpadlo predviedlo svoju silu pri vyberaní 40 cm kmeňa stromu. Milým prekvapením pre strojníka bola citlivosť, ovládateľnosť a sila stroja. Táto malá "kubotka" má oveľa viac ďaľších výhod. Nakoniec, môžete sa o tom presvedčiť aj sami. Neváhajte kontaktovať našich obchodných zástupcov.   26. 09. 2013
Súboj titanov Kubota

Na stavbe kanalizácie v obci Vidiná, pracujú 3 minirýpadlá Kubota KX080. Jeden minibager vlastní a druhý si prenajíma banskobystrická stavebná firma ACCORD stavebná kancelária, s.r.o.. Na základe jej odporúčania a odskúšania, sa pre zapožičanie rozhodla aj stavebná firma PS-NOVOPS a.s. z Lučenca. Minirýpadlá spolupracovali pri dvíhaní a ukladaní debnení pre kanalizačné potrubia.

Prajeme veľa spoľahlivo odpracovaných hodín.   03. 09. 2013
Stavebné stroje Kubota na stavbe

Firma I & B s.r.o. zo Sebechlieb pri svojich stavebných prácach v plnej miere využíva stroje značky Kubota. Pre široké uplatnenie je to kolesový nakladač Kubota R420 s podkopom a minirýpadlo Kubota KX61-3. Veríme, že stroje budú ešte dlho slúžiť spokojnému majiteľovi. Prajeme veľa úspechov.   04. 07. 2013
Darček pre vnuka? :-) minibager Kubota

V Spišskej Novej Vsi do rodiny p. Biganiča pribudol ďalší člen.... minirýpadlo Kubota U10-3. Boli sme pri odovzdávke minibagra, kedy spokojný majiteľ predával svoje skúsenosti mladšej generácii. Žiadna generácia neodolá 120-ročnej Kubote.

   10. 06. 2013
Minibager Kubota KX121-3 rozšíril rodinku na východnom Slovensku

Predané minirýpadlo Kubota KX121-3 doplnilo našu rodinku minibagrov na východnom Slovensku. Tento univerzálny stroj je vhodný na akékoľvek zemné práce. Jeho silný štvorvalcový motor zabezpečuje dostatočnú silu pre jeho hydrauliku, čo skvelo dopĺňa jeho japonská precíznosť a kvalita. Veľká luxusná kabína vyrobená z kvalitných materiálov dáva strojníkovi pocit dostatočného komfortu a luxusu. Nakoniec môžete sa o tom presvedčiť aj sami, stačí zavolať na nonstop linku 0901 700 600 a dohodnúť si osobné predvedenie minibagra. Tešíme sa na Vás.

   13. 05. 2013
Nový prírastok do rodiny Kubota

Tento mesiac sa tešíme z ďalšieho prírastku do rodiny Kubota na východnom Slovensku. Podarilo sa nám umiestniť minirýpadlo Kubota KX71-3 ďalšiemu spokojnému zakzaníkovi. Tento 2,8-tonový stroj je známy svojou spoľahlivosťou, silou, výkonom a bezporuchovosťou. Jeho citlivé ovládanie dokáže oceniť každý profesionálny strojník i jednoduchý človek pri všetkých výkopových a svahovacích prácach. Nakoniec veď i vy si môžete vyskúšať jeden z týchto japonských strojov stačí náš kontaktovať emailom alebo priamo na nonstop linke 0901 700 600, kde Vám radi zodpovieme na Vaše otázky. Tešíme sa na spoluprácu s Vami.

Nový prírastok do rodiny Kubota - Ilustračný obrázok
Nový prírastok do rodiny Kubota - Ilustračný obrázok
Nový prírastok do rodiny Kubota - Ilustračný obrázok
Nový prírastok do rodiny Kubota - Ilustračný obrázok
   10. 05. 2013
Ako sa s minibagrom Kubota otvára pivo?

Pozrite si video, kde uvidíte návod ako otvoriť pivo pomocou minirýpadla Kubota.

 

 Ako sa s minibagrom Kubota otvára pivo? - Ilustračný obrázok
   22. 04. 2013
Demolačné a výkopové práce s minibagrom Kubota KX71-3

Opäť raz sme sa v teréne presvedčili o multifunkčnosti minirýpadiel Kubota. Hoci na prvý pohľad pripomína "bagrík z detských čias" v skutočnosti je minirýpadlo Kubota KX71-3 so svojou hmotnosťou 2,8 t strojom vzbudzujúcim rešpekt. Demolačné, odpratávacie a výkopové práce na rodinnom dome v Nitre vykonala firma ŠG s.r.o..

Demolačné a výkopové práce s minibagrom Kubota KX71-3 - Ilustračný obrázok
Demolačné a výkopové práce s minibagrom Kubota KX71-3 - Ilustračný obrázok
Demolačné a výkopové práce s minibagrom Kubota KX71-3 - Ilustračný obrázok
Demolačné a výkopové práce s minibagrom Kubota KX71-3 - Ilustračný obrázok
   19. 04. 2013
Všestranné minirýpadlo Kubota KX057-4

Minirýpadlo Kubota KX057-4 našlo vo firme Ing. Milan Kašša-MKs široké uplatnenie pri výstavbe rodinných domov. Využitím výnimočného výkonu a neobmedzenej flexibility ho využívajú pri všetkých činnostiach spojených s výstavbou hrubej stavby a všetkých terénnych úpravách. Minibager Kubota využívajú aj ako žeriav na dopravu stavebného materiálu na úroveň 2. nadzemného podlažia. Kubota KX057-4 prekvapuje vysokým výkonom pri nižšej spotrebe paliva a umožňuje všetky práce vykonávať ľahko a efektívne.

Všestranné minirýpadlo Kubota KX057-4 - Ilustračný obrázok
   28. 01. 2013
Minirýpadlo Kubota KX080-3 pri výstavbe kanalizácie vo Vidinej

Banskobystrická stavebná firma ACCORD stavebná kancelária s.r.o. sa rozhodla vyskúšať 8t pásové minirýpadlo Kubota KX080-3. Na stavbe kanalizácie vo Vidinej pri Lučenci presvedčili prednosti minibagra, ako sú neprekonateľná rypná sila už pri nízkych otáčkach motora, vysoká stabilita pri premiesťňovaní paženia výkopov, hĺbkový dosah 4 600 mm,  vynikajúca manévrovateľnosť v stiesnených podmienkach a precízne ovládanie rýpadla pomocou multifunkčných joystickov. To boli hlavné dôvody, pre ktoré sa rozhodli kúpiť skúšané rýpadlo. Ďalším dôvodom, ktorý ich utvrdil o správnej kúpe bola výsledná spotreba, akú dosiahli od marca do novembra 2012. Predložené doklady o množstve tankovaného paliva a presnej evidencii motohodín pri tankovaní hovoria sami za seba:

  • počet odpracovaných motohodín - 1062
  • tankované množstvo paliva - 2393 l
  • spotreba - 2,33 l/ prevádzková hodina


Minirýpadlo Kubota KX080-3 pri výstavbe kanalizácie vo Vidinej - Ilustračný obrázok
Minirýpadlo Kubota KX080-3 pri výstavbe kanalizácie vo Vidinej - Ilustračný obrázok
Minirýpadlo Kubota KX080-3 pri výstavbe kanalizácie vo Vidinej - Ilustračný obrázok
Minirýpadlo Kubota KX080-3 pri výstavbe kanalizácie vo Vidinej - Ilustračný obrázok
Minirýpadlo Kubota KX080-3 pri výstavbe kanalizácie vo Vidinej - Ilustračný obrázok
   26. 10. 2012
Minibager Kubota U20-3 pracuje v extrémne úzkych priestoroch

Teraz je jednoduché dostať sa s minibagrom Kubota U20-3 do úzkych miest. Je to preto, lebo sa nastaviteľná šírka stopy dá ľahko zmenšiť až na 1300 mm, umožňujúc ľahkú navigáciu až v extrémne úzkych priestoroch. Ešte dôležitejšie však je, že minibager Kubota U20-3 je takisto dobre vybavený výkonnými zariadeniami, ktoré Vám umožnia sa aj z takýchto úzkych priestorov dostať von. Vlastnosti zlepšujúce produktivitu, ako aj otáčanie zadnej časti bez presahu si mal možnosť vyskúšať aj Jozef Kuriš z Veľkého Zálužia. Minibager Kubota U20-3 ho okamžite dostal a už nebol ochotný sa ho zbaviť. Stal sa ďalším členom rodiny Kubota na Slovensku.

Minibager Kubota U20-3 pracuje v extrémne úzkych priestoroch - Ilustračný obrázok
Minibager Kubota U20-3 pracuje v extrémne úzkych priestoroch - Ilustračný obrázok
Minibager Kubota U20-3 pracuje v extrémne úzkych priestoroch - Ilustračný obrázok
   28. 08. 2012
Minirýpadlo Kubota U35 na komíne

Kde všade môžete nájsť pracovať náš minibager Kubota? Aj na komíne. Presvedčte sa sami. Pre demoláciu železobetónového komínu bol použitý 3,6 tonový minibager Kubota U35-3 s hydraulickými nožnicami. Do výšky 113 m sa dostal pomocou priehradového žeriavu a tam pracoval na špeciálnej plošine s hydraulickým rozpínaním.   20. 06. 2012
Použité minibagre (minirýpadlá) Kubota

Rozširujeme našu ponuku sortimentu o použité minibagre (minirýpadlá) Kubota. Jazdené minibagre Kubota nájdete tu. V prípade záujmu  alebo akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať na tel. čísle 0901 700 600 alebo mailom na adrese mail@norwit.sk

 

Kontakt

Norwit Slovakia spol. s r. o.
Hraničná 4533/2A
058 01 Poprad

Máte otázky?

Napíšte nám